![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3317067
*
nr 331 7067
Spegel
H.125
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/10 14:49:58
1
1.000 kr
9/10 15:49:15
2
750 kr
9/10 15:50:08
2
800 kr
9/10 16:05:29
2
900 kr
10/10 15:04:55
3
1.200 kr
10/10 20:57:22
4
1.300 kr
10/10 22:54:09
3
1.700 kr
11/10 11:11:31
5
1.600 kr
11/10 11:13:17
5
1.800 kr
11/10 11:18:04
5
2.000 kr
11/10 15:50:57
6
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57
*
Spegel
nr 331 7067
Spegel
H.125
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/10 14:49:58 | 1 | 1.000 kr |
9/10 15:49:15 | 2 | 750 kr |
9/10 15:50:08 | 2 | 800 kr |
9/10 16:05:29 | 2 | 900 kr |
10/10 15:04:55 | 3 | 1.200 kr |
10/10 20:57:22 | 4 | 1.300 kr |
10/10 22:54:09 | 3 | 1.700 kr |
11/10 11:11:31 | 5 | 1.600 kr |
11/10 11:13:17 | 5 | 1.800 kr |
11/10 11:18:04 | 5 | 2.000 kr |
11/10 15:50:57 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53 -
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57