ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10717211
nr 1071 7211
Gustaviansk stil, 1800-tal, 69x30, Bemålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:55:50
26/11 15:24:56
Den Gustavianska stilen