ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8012234
nr 801 2234
Gustaviansk stil, 20-tal, signerad, höjd: 79
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 januari 2013
kl 18:54:40
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
6
Den Gustavianska stilen