ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11132186
nr 1113 2186
Gustaviansk stil, höjd: 74 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:54:46
Den Gustavianska stilen