MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7325261
nr 732 5261
MIRROR
gilt frame, 1920s, height: 126,
förgylld ram, 1920-tal, höjd: 126
600
SEK 1900
Monday December 19 2011
at 19:08:32
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
800 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.100 kr
950 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr