ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10526270
nr 1052 6270
Barock, 1700-tal, senare glas, 32x27
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:57:56
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.