ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16338045
nr 1633 8045
1950/60-tal, 92x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:26:26
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)