ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5304090
nr 530 4090
1920-tal, förgylld, höjd: 94
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 juni 2008
kl 16:46:51
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr