KONST / Litografier / Mikael persbrandt 10791015
nr 1079 1015
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Mikael Persbrandt (f. 1963), 'Pojke på tåg (1985)'. Gicléetryck, 15/200, signerad 'Mikael Persbrandt 15/200', 75x52 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
5.000 kr - 7.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 19:57:49
5.400 kr
450 kr
500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
3.400 kr
3.600 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.400 kr
5.400 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt