MÖBLER / Bord / Matbord med låda 13016435
nr 1301 6435
Matbord med låda
1960-tal, teak, med klaff, Gärsnäs. Längd: 128 + 45, djup: 75 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:03:04
400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr