FURNITURE / Chairs and Stools / Lounge chairs 6801746
nr 680 1746
LOUNGE CHAIRS
one pair, 19th century, damaged, wear.
1 par, 1800-tal
Condition: skadad, slitage
100
SEK 900
Monday February 7 2011
at 17:09:16
300 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
700 kr
700 kr
750 kr
850 kr