GLAS OCH KERAMIK / Glas / Lockpokaler 12769038

nr 1276 9038

Lockpokaler

3 st, kristall, omkring 1900. Höjd: 32-35 cm

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:04:56

Halvkristall