KONST / Litografier / Litografier 12418019
nr 1241 8019
Litografier
10 st, Per Malmén, "Mönster för Marmormålning", tidigt 1900-tal, bladets mått: 54x37 ca
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:54:41
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)