ART / Lithographs / Litographs 8461541
nr 846 1541
LITOGRAPHS
3 pcs, Stockholms motiv sign, 19/75, 16/75, 7/75, subject size: 26x36,
3 st, Stockholms motiv sign, 19/75, 16/75, 7/75, motivets mått: 26x36
Withdrawn
Monday September 16 2013
at 18:40:20