ART / Lithographs / Litographs 7764014
nr 776 4014
LITOGRAPHS (F)
3 pcs, Reutersvärd, portrait, Plexiglasramar, subject size: 51x41,
3 st, Reutersvärd, Porträtt, Plexiglasramar, motivets mått: 51x41
1000
SEK 300
Monday September 10 2012
at 17:22:59
10/9 17:00:08