ART / Lithographs / Litographs 15217121
nr 1521 7121
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
5 pcs, Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Oramade lösa blad. Signed, numbered 200-upplaga. Sheet: 44x63 cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS, 7 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 200-upplaga. Bladets mått: 44x63 cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
Withdrawn
Monday February 13 2023
at 18:13:40