KONST / Litografier / Litografier 7585225
nr 758 5225
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografier, 2 st. Einar Nerman (1888-1983), hus, signerade, 34x22 + 29x20
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:50:56
14/5 09:12:20
100 kr
14/5 18:45:56
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman
Lis Husberg (f. 1920)