KONST / Litografier / Färglitografier 11536264
nr 1153 6264
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerad, motivet: 50x60
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:04:17
700 kr