KONST / Litografier / Färglitografier 13015339
nr 1301 5339
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, 250-upplaga, Segelbåtar. Signerade. Motivet: 10x17 & 12x23 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:01:24
100 kr
150 kr
200 kr