ART / Lithographs / Litographs in colors 11553158
nr 1155 3158
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
3 pcs. Suzanne Nessim (b. 1944), Sweden. Numrerade och signerade, sheet: 65x49,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Numrerade och signerade, bladets mått: 65x49
800
SEK 150
Monday January 15 2018
at 19:20:52
10/1 22:43:26
100 kr
11/1 18:17:37
Suzanne Nessim
Read more about Suzanne Nessim