ART / Lithographs / Litographs in colors 11986202
nr 1198 6202
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
2 pcs. Olle Kåks (1941-2003), Sweden. Signed, numbered 36/50, daterade -85, sheet: 20x25 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Signerad, numrerad 36/50, daterade -85, bladets mått: 20x25 cm
SEK 200
Monday August 20 2018
at 18:12:59
19/8 21:02:21
150 kr
20/8 18:03:22
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks