KONST / Litografier / Färglitografier 15978138
nr 1597 8138
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografier, 3 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, HC/EA-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 47x36, oramade lösa blad
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:02:19
12/2 18:57:19
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis