ART / Lithographs / Litographs in colors 15218128
nr 1521 8128
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
4 pcs, Jan Lundquist (b. 1935), Sweden. Stockholm, Sweden, oramade lösa blad. Signed, numrerade. Litograph in colors. Sheet: 44x64 - 48x63,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Stockholmsmotiv, oramade lösa blad. Signerade, numrerade. Färglitografi. Bladets mått: 44x64 - 48x63 cm
600
SEK 300
Monday February 13 2023
at 19:14:24
9/2 15:20:32
Jan Lundquist
Read more about Jan Lundquist