ART / Lithographs / Litographs in colors 13777064
nr 1377 7064
Iris Rönnqvist
(f. 1948), Sverige
2 pcs, Iris Rönnqvist. Signed, numbered 86/150, 57/75. Subject: 39x29cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerad, numrerad 86/150,57/75. Motivet: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Iris Rönnqvist, Swedish painter born 1948.
Withdrawn
Monday February 8 2021
at 19:24:30