ART / Lithographs / Litographs in colors 9122085
nr 912 2085
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
LITOGRAPHS IN COLORS (F), 2 st, Hans Arnold (1925-2010), 360-upplaga, 'Jätten Mummburra' och 'trollet och människobarnet', bladets mått: 58x44
Condition: löst blad
1000
SEK 1200
Monday September 15 2014
at 18:03:35
1.100 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold
Hans Arnold
Condition: löst blad
Read more about Grafik
Read more about Hans Arnold
nr 912 2085
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Condition: löst blad
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 1200 |
Monday September 15 2014 |
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Hans Arnold