KONST / Litografier / Färglitografier 13475245
nr 1347 5245
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1975. Motivet: 40x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:27:56
100 kr
150 kr
300 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube