KONST / Litografier / Färglitografier 14719036
nr 1471 9036
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 250-upplaga, yttermått inklusive ram: 64x91 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:42:27
29/5 16:12:55
100 kr
30/5 20:35:02
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare