KONST / Litografier / Färglitografier 12009021
nr 1200 9021
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholm. Signerad, numrerad 250/300 respektive 104/290. Motivet: 28x52 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:25:27
26/8 22:45:15
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist
nr 1200 9021
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 augusti 2018 |
| 26/8 22:45:15 | 1 | Vinnande bud |
Jan Lundquist