ART / Lithographs / Litograph 14378330
nr 1437 8330
LITOGRAPH
unidentified artist. Signerad Josef. Signed, numbered 6/97. Image dimensions: 42x29, outer dimensions including frame: 60x50,
Oidentifierad konstnär. Signerad Josef. Signerad, numrerad 6/97. Bildmått: 42x29, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
300
Monday December 13 2021
at 19:47:04