KONST / Litografier / Litografi 13016481
nr 1301 6481
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Litografi, Tryckt signatur. Ej signerad. Motivet: 23x16 ca
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:18:59
300 kr
350 kr
400 kr
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg