KONST / Litografier / Litografi 10471341
nr 1047 1341
Litografi
signerad, 166/170, motivet: 72x53
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:28:24
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr