ART / Lithographs / Litograph 7764120
nr 776 4120
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), 46/75, subject size: 17x12,
LITOGRAPH (F), Roland Svensson (1910-2003), 46/75, motivets mått: 17x12
700
SEK 100
Monday September 10 2012
at 17:21:14
6/9 19:35:20
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson