KONST / Litografier / Litografi 12285036
nr 1228 5036
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 46/50. Motivet: 37x49 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:54:01
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt