KONST / Litografier / Litografi 8006208
nr 800 6208
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 24x40
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:28:34
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr
500 kr
6
600 kr
6
700 kr
700 kr
800 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen