KONST / Litografier / Litografi 11954180
nr 1195 4180
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Stadsbild, signerad. Motivet: 42x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:41:25
150 kr
200 kr
Peter Dahl (f. 1934)