KONST / Litografier / Litografi 14719050
nr 1471 9050
Litografi
3 st, Stig Sanert, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 6x50 ca. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:23:24
100 kr