KONST / Litografier / Litografi 13658229
nr 1365 8229
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Signerad. Motivet: 27x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:41:37
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd