KONST / Litografier / Litografi 14408389
nr 1440 8389
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Man vid fönster. Signerad, numrerad 82/100, daterad -74, oramat löst blad, bladets mått: 51x65 cm
Kondition: missfärgningar
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:42:44
14/12 12:31:12
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren