KONST / Litografier / Litografi 9234756
nr 923 4756
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 192/200, signerad, ramens innermått: 43x35
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 november 2014
kl 18:57:01
800 kr