ART / Lithographs / Litograph 13117289
nr 1311 7289
LITOGRAPH
Lei-Lei. Signed, numbered 27/500, dated 2011. Subject: 74x44,
Lei-Lei. Signerad, numrerad 27/500, daterad 2011. Motivet: 74x44 cm
800
SEK 350
Monday Mars 2 2020
at 18:57:37
27/2 08:22:22
300 kr
2/3 17:24:31