KONST / Litografier / Litografi 8225530
nr 822 5530
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Litografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), signerad, motivets mått: 38x47
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:55:36
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning