ART / Lithographs / Litograph 12476048
nr 1247 6048
LITOGRAPH
Kjell Andersson. Signed, dated -71, fordon, 10/10. Subject: 34, 5x49, 5,
Kjell Andersson. Signerad, daterad -71, fordon, 10/10. Motivet: 34,5x49,5
600
SEK 100
Monday April 8 2019
at 20:18:57
5/4 09:04:11