KONST / Litografier / Litografi 14378531
nr 1437 8531
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 221/290, Gamla Stan. Bildmått: 30x25cm, yttermått inklusive ram: 54x47cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:32:13
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist