KONST / Litografier / Färglitografi 14409101
nr 1440 9101
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 123/199. Färglitografi. Bladets mått: 27x29, yttermått inklusive ram: 43x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:29:22
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann