KONST / Litografier / Färglitografi 11409317
nr 1140 9317
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Signerad ej numrerad, med dedikation, bladets mått: 85x61
Kondition: löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:35:19
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann