KONST / Litografier / Färglitografi 13385013
nr 1338 5013
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, "Slalom". Signerad, numrerad 61/100, daterad -88. Motivet: 46x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:27:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)