KONST / Litografier / Färglitografi 13016326
nr 1301 6326
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Golfspelare. Motivet: 62x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:32:22
20/1 19:21:33