KONST / Litografier / Färglitografi 16087056
*
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:43:17
1
100 kr
20/3 20:06:00
2
150 kr
21/3 21:22:55
3
200 kr
23/3 17:49:12
4
350 kr
24/3 08:23:24
5
450 kr
24/3 20:31:02
6
450 kr
24/3 20:31:02
5
450 kr (Budbetjänt)
24/3 22:58:28
7
500 kr
25/3 19:00:26
8
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/3 09:43:17 | 1 | 100 kr |
| 20/3 20:06:00 | 2 | 150 kr |
| 21/3 21:22:55 | 3 | 200 kr |
| 23/3 17:49:12 | 4 | 350 kr |
| 24/3 08:23:24 | 5 | 450 kr |
| 24/3 20:31:02 | 6 | 450 kr |
| 24/3 20:31:02 | 5 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 24/3 22:58:28 | 7 | 500 kr |
| 25/3 19:00:26 | 8 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



