KONST / Litografier / Färglitografi 14204021
nr 1420 4021
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 16/175, daterad -50. Färglitografi, bildmått: 37x50, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:44:48
100 kr
900 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)