KONST / Litografier / Färglitografi 14235085

nr 1423 5085

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, daterad . Signerad, numrerad 4/50. Färglitografi, bildmått: 31x43cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:45:34

28/9 18:48:25 1      100 kr
4/10 19:40:34 2      Vinnande bud